KOSZYK JEST
PUSTY

Sklep: (+48) 780 12 22 13

sklep@elektrohobby.pl

Oferta Hurtowa

Wychodząc na przeciw zgłaszanej przez wielu naszych klientów potrzebie przygotowania oferty hurtowej towarów importowanych oddajemy pierwsze wydanie katalogu produktów. Zakres produktów sukcesywnie będzie rozszerzany o kolejne dziedziny technicznego wsparcia produkcji.

W swojej działalności nie stosujemy importowego wybiegu jakim jest tzw. dropshipping. Traktujemy tę formę jako nie do końca legalną metodę wprowadzania towarów na Europejski rynek celny. Oferowane przez nas produkty są oclone, i zwolnione do obrotu, wystawiamy pełną fakturę VAT. Jesteśmy elastyczni i potrafimy się dostosować do potrzeb i rytmiki dostaw do naszych klientów, posiadamy zdolność utworzenia magazynu buforowego i koordynacji z produkcją w ramach systemu Just-In-Time.

W przypadku potrzeby uzyskania certyfikatu CE gotowych wyrobów naszych klientów jesteśmy w stanie uczestniczyć w takich badaniach w zakresie uzgodnionym indywidualnie z Państwem.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktową jednocześnie zapraszając do współpracy.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Katalog NAPĘDÓW 582 produkty (plik PDF 2,53MB)

do mikromechanizmów precyzyjnych, w tym: paski, koła napędowe, koła swobodne typu GT2, silniki krokowe, łożyska toczne i liniowe, sprzęgła i łączniki, śruby trapezowe, prowadnice liniowe, przeguby kuliste, akcesoria do napędów jak wibroizolatory i sprężyny napinaczy.

 

Katalog DRUK 3D 476 produktów (plik PDF 2,95MB)

 komponentami do druku w technologii FDM zawierające dysze o różnych rozmiarach i wykonaniu, bloki grzewcze, grzałki i stoły grzewcze, akcesoria do transportu filamentu, termistory, okablowanie, wentylatory, głowice drukujące i inne akcesoria.

Katalog MODUŁY I CZUJNIKI   381 produktów (plik PDF 8,09MB)

z komponentami do budowy i prototypowania obwodów elektronicznych w tym: wyświetlacze, czujniki zbliżeniowe, światłoczułe, lasera, przetworniki pochylenia, magnetometry, czujniki drgań, wilgotności i temperatury, czujniki tętna, zegary RTC, tensometry, czujniki RFID, wzmacniacze audio i dekodery MP3 i inne

Katalog MODUŁY I AKCESORIA  680 produktów (plik PDF 9,99MB)

z komponentami do budowy i prototypowania obwodów elektronicznych w tym: komunikacja bezprzewodowa WIFI, Bluetooth, komunikacja przewodowa LAN, systemy zdalnej identyfikacji i krótkiej komunikacji, wyświetlacze i sygnalizacja, czujniki i detektory, zasilanie i stabilizacja zasilania, płyty prototypowe i rozwojowe, płyty rozszerzeń oraz "shieldy", system audio, moduły ładowania i ochrony ogniw, sterowanie silnikami krokowymi oraz prądu stałego, programatory, konwertery, translatory, generatory sygnałów, systemy pozycjonowania globalnego i komunikacja gsm, systemy wizyjne, sterowanie przekaźnikowe, półprzewodnikowe, pwm i can bus, zestawy do samodzielnego montażu, akcesoria

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl